kalendar2015_b

Визначено переможців Міжнародного конкурсу віолончелістів “ProArt-2017″

11-14 травня 2017 року, у Дні Європи в Україні, в обласній філармонії проходив Міжнародний конкурс віолончелістів “ProArt-2017″, участь у якому взяли музиканти з  15 країн.к1 Учасників та поважне журі привітав т.в.о. заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації Юрій Бирка.
“Нам дуже приємно, що цьогоріч вже більше юних музикантів та професіоналів беруть участь у змаганні, географія учасників розширюється. Безперечно, конкурс – це завжди нелегке випробування. Однак, подібні змагання загартовують дух, виховують волю, дають можливість оцінити власні сили”, – сказав високопосадовець.

к2

Він також подякував усім організаторам, партнерам, почесним гостям конкурсу, виконавцям та педагогам, усім, хто долучився до організації та проведення конкурсу, за хвилюючі емоції та відкриття нових імен зірок класичного музичного виконавства.

к3

Впродовж чотирьох днів поціновувачі музичного мистецтва стали свідками яскравих, незабутніх сторінок, цікавих програм, високої майстерності, оригінальних виконавських інтерпретацій. Для багатьох цей конкурс став важливим етапом на шляху професійного зростання і відкрив дорогу до вершин майстерності.

к4

Віримо, що конкурсна традиція під назвою “ProArt” отримає тривале життя на подільській мистецькій землі, а її творчі та незабутні сторінки стануть для молодих обдарованих виконавців яскравим та корисним досвідом на шляху до світового музичного Олімпу!

к5

к6

Результати Молодшої групи

Results of the first age category

Перша премія – Ценц Тобіас (Німеччина)  Zenz Tobias (Germany)
Друга премія – Караханян Мікаель (Вірменія)  Karakhanyan Mikael (Armenia)
Друга премія – Мухтарули Азамат (Казахстан)  Mukhtaruly Azamat (Kazakhstan)
Третя премія – Бланду Софія-Іоана (Румунія) Blandu Sofia-Ioana (Romania)
Третя премія – Рашвал Флавія (Україна) Rachwal Flavia (Ukraine)
Диплом лауреата – Войцеховська Поліна (Україна) Voitsekhovska Polina (Ukraine)
Диплом лауреата – Лукачович Анна (Україна) Lukachovich Anna (Ukraine)
Диплом лауреата – Хаіндрава Реваз (Грузія) Khaindrava Revaz (Georgia)

Результати Середньої групи

Results of the second age category
Перша премія – Cекачі Ян (Румунія)  Jan Sekaci (Romania)
Друга премія – Габріель Бернес (Франція)  Gabriel Bernes (France)
Друга премія – Петер Сокач (Україна)  Peter Sokach (Ukraine)
Третя премія – Саламатова Жанель (Казахстан) Salamatova Zhanel (Kazakhstan)
Диплом лауреата – Лукачович Аліна (Україна) Lukachovich Alina (Ukraine)
Диплом лауреата – Воронцов Андрій (Україна) Vorontsov Andriy (Ukraine)

Результати Старшої групи (ІІ тур)

Results of the third age category

У третій тур пройшли:

Рамішвілі Лізі (Грузія) Ramishvili Lizi (Georgia)
Ванг Гійоме (Австралія) Wang Guillaume (Australia)
Зірбо Корнеліус (Румунія) Zirbo Cornelius (Romania)
Боудріс Яніс (Франція) Boudris Yanis (France)
Карібаєв Салават (Казахстан) Karibayev Salauat (Kazakhstan)
Курзова Надія (Білорусь) Kurzava Nadzeya (Belarus)

Результати Старшої групи (ІІІ турФІНАЛ)

Results of the third age category

Перша премія – Карібаєв Салават (Казахстан) Karibayev Salauat (Kazakhstan)
Друга премія – Зірбо Корнеліус (Румунія) Zirbo Cornelius (Romania)
Третя премія – Ванг Гійоме (Австралія) Wang Guillaume (Australia)
Диплом лауреата – Рамішвілі Лізі (Грузія) Ramishvili Lizi (Georgia)
Диплом лауреата – Боудріс Яніс (Франція) Boudris Yanis (France)
Курзова Надія (Білорусь) Kurzava Nadzeya (Belarus)

 

 

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Червень 2017
П В С Ч П С Н
« Тра    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930