Вп’яте в обласному художньому музеї відбуватиметься музейний мистецький фестиваль ”ART’колаж – 2017″.
Жителям і гостям обласного центру пропонують зануритися у давню й сучасну культуру Венеції і побачити її очима художників, поетів, композиторів та режисерів.
Організатори обіцяють цікаві знайомства і сюрпризи. Зокрема, ставши учасником фестивалю “ART’колаж”, усі бажаючі зможуть самостійно виготовити венеційську маску, намистини, паперовий колаж у мозаїчному стилі, дізнатись багато нового та цікавого і випробувати себе у тематичному квесті.![ARTKolag-2017_programa A4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/05/ARTKolag-2017_programa-A4-211x300.jpg)