18 травня з нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв обласний літературно-меморіальний музей Миколи Островського долучається до міжнародної акції та запрошує всіх бажаючих на інтерактивну вечірню екскурсію “Ніч у музеї”. Цьогорічна тема – “Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване”. Учасники перенесуться в першу половину минулого століття та спробують поєднати минуле і сучасне, дізнаються про замовчувані та перекручені факти із біографії письменника М.Островського та з історії Шепетівки, матимуть можливість перевтілитися в образ з минулого та сфотографуватися на згадку. Організатори обіцяють гарну компанію і незабутні враження.![Афіша Ніч в музеї](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/05/Афіша-Ніч-в-музеї-300x212.jpg)