Вишиванки завжди були нашим національним символом, нашою гордістю та автентичною ознакою! Адже вишита українська сорочка – це не просто одяг, це справжній оберіг, який часто називають молитвою без слів.
У Всесвітній День вишиванки, працівники та читачі Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва влаштували справжнє арт-дефіле в вишитих сорочках на майданчику біля книгозбірні. Під музичний супровід під допитливі та захоплені погляди перехожих по килимовій доріжці крокували люди різних поколінь, які в цей день вирішили доєднатися до свята, яке єднає українців всього світу. Вбрання з різним оздобленням, орнаментами різних регіонів України, в поєднанні з посмішками учасників та глядачів, як веселка розцвітали біля бібліотеки. Крім того, змістовна книжкова виставка «Я по світу іду в вишиванці» знайомила всіх бажаючих з історією, орнаментами та видами вишиванок.
![20170518_142108](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/05/20170518_142108-168x300.jpg)