Заключним акордом святкування Дня Європи в обласній бібліотеці для юнацтва стала зустріч-діалог: «Європейські автомобільні бренди: цікаво про відоме».
![20170517_144119](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/05/20170517_144119-300x168.jpg)
На зустріч зі студентами Хмельницького політехнічного коледжу – майбутніми спеціалістами з автомобільної справи, завітали заступник генерального директора з сервісу компанії «Престиж-Авто» Микола Васильович Сабадаш та інженер з гарантійного обслуговування Олег Іванович Петельчук. Вони розповіли про такий відомий і популярний європейський автомобільний бренд, як «Фольксваген» та про цікаві новинки сучасного автомобілебудування. Розповідь супроводжувалась слайд-презентацією. У присутніх студентів виникло багато питань до представників компанії , адже тема заходу нікого не залишає байдужим. В ході діалогу гості запросили учасників зустрічі до співпраці з можливим працевлаштуванням. Фахівець читального залу ввів студентів в екскурс історії створення і розвитку компанії «Фольксваген».
![20170517_134619](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/05/20170517_134619-168x300.jpg)