У Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Старицького відбувся VІІ огляд-конкурс хореографічних колективів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів “Розмай”-2017, який було започатковано у 2003 році. Огляд-конкурс проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, розвитку їх творчих здібностей, розвитку виконавської майстерності хореографічних колективів дитячих мистецьких шкіл, популяризації та розвитку хореографічного мистецтва серед молоді, обміну досвідом роботи викладачів.![розмай1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/05/розмай1-300x224.jpg)
Організаторами огляду-конкурсу є управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації та Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва.![розмай2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/05/розмай2-300x224.jpg)
Цього року конкурс проводився за номінаціями “Народно-сценічна хореографія” і “Класична хореографія” (ансамблі та малі форми) та за чотирма віковими категоріями. У ньому взяли участь 32 хореографічні колективи та солісти (25 народно-сценічної хореографії, 7 класичної) - це близько 500 виконавців з 14 дитячих мистецьких шкіл області, в яких працюють хореографічні відділи і класи народно-сценічного та класичного танців.![розмай3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/05/розмай3-300x224.jpg)
Завершилась творча акція урочистим нагородженням переможців та учасників огляду-конкурсу. Найбільше вразили журі та запам’ятались глядачу виступи колективів Волочиської ДШМ: зразкового хореографічного колективу “Сузір’я” (керівник та постановник Ольга Панасюк), зразкового театру танцю “Фантазія” (керівник та постановник Зоя Кращук), зразкового хореографічного колективу “Віват” (керівник та постановник Інна Лопушанська), Хмельницької ДШМ: зразкового ансамблю народного танцю “Сяйво” (керівник та постановник Ігор Андрушко), а також вихованок класу викладача Тамари Шваро – Анастасії Чекірди, Маргарити Заграй, Ксенії Колодій, виступи яких стали приємним відкриттям огляду-конкурсу в номінації “Класична хореографія”. Високим рівнем виконавської майстерності та вирішенням хореографічних образів і тем запам’ятались і виступи зразкового ансамблю танцю “Алтея” Кам’янець-Подільської міської ДШМ (керівник Любов Бойко, хореограф Анна Літинська) та зразкового хореографічного ансамблю “Чарівний каблучок” Віньковецької ДШМ (керівник та постановник Оксана Лемешева).![розмай4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/05/розмай4-300x224.jpg)
За умовами конкурсу за кращу балетмейстерську роботу журі відзначило керівників зразкового ансамблю танцю “Алтея” Кам’янець-Подільської ДШМ Любов Бойко та Анну Літинську (хореографічний номер “Дивовижний світ”), керівника зразкового хореографічного колективу “Сузір’я” Волочиської ДШМ Ольгу Панасюк (хореографічна картинка “На ярмарок”), а також Ігоря Андрушка – за збереження подільської хореографічної спадщини в хореографічній постановці “Прийди, прийди, весно красна!”.![розмай5](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/05/розмай5-300x224.jpg)
Обласний огляд-конкурс хореографічних колективів ПСМНЗ “Розмай-2017″ зібрав широке коло учасників і порадував членів журі, організаторів та глядача яскравими виступами та цікавими хореографічними постановками.![розмай6](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/05/розмай6-300x224.jpg)
![розмай7](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/05/розмай7-300x224.jpg)
![розмай8](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/05/розмай8-300x224.jpg)
![розмай9](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/05/розмай9-300x224.jpg)
![розмай10](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/05/розмай10-300x224.jpg)