Щирі емоції та гарний настрій панували у мистецькій залі обласної бібліотеки для юнацтва на святковому концерті “Перлинки творчості Центру анімаційних мистецтв”.![ан1ф](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/05/ан1ф-300x225.jpg)
Талановиті діти, які впродовж трьох років опановували пісочну анімацію, ебру, світлову та шоколадну графіку в Центрі анімаційних мистецтв Оксани Мергут, дарували своє мистецтво читачам бібліотеки та своїм рідним, які прийшли порадіти їх творчим успіхам. Переможці міжнародних конкурсів, учасники всеукраїнських майстер-класів та різноманітних арт – проектів, в тому числі бібліотечних, учні гідно представили свої творчі здобутки.![ан2ф](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/05/ан2ф-300x225.jpg)
Тетяна Бикова, яка вже цього року вийшла на концертну сцену і на рахунку якої понад п’ять виступів наживо, здивувала своїм світом яскравих художніх пісочних образів. Цікаву композицію під зворушливу мелодію про маму представила Марійка Бриндак . Порадувала своєю авторською анімацією Злата Ядуха. В пісочні мандри улюбленими країнами світу відправили своїх матусь учениці Єкатерина Киреєва, Тетяна Бикова, Іванна Кухар, Валерія Дядюх, Дарина Дронова. Неочікуваний сюрприз подарував найстарший учень студії Анатолій Яворський — всього за 3 хвилини в незвичному для всіх ракурсі він намалював графічний жіночий портрет. Родзинкою свята став артистичний виступ Жені Кузьмича з музичною композицією “У нас сьогодні свято”.![ан3ф](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/05/ан3ф-225x300.jpg)
Це колективне пісочне-шоу було видовищним та майстерним,тому стало взірцем творчого пошуку та натхнення для молодших учнів Центру.![ан4ф](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/05/ан4ф-300x225.jpg)
Працівники відділу мистецтв бібліотеки, які протягом всього курсу навчання мали нагоду спостерігати за творчим ростом юних художників, щиро привітали їх зі здобутими досягненнями.![ан5ф](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/05/ан5ф-300x225.jpg)
![ан6ф](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/05/ан6ф-225x300.jpg)