kalendar2015_b

Презентація книги

В  обласній бібліотеці для юнацтва відбулась  презентація книги – альбому художника, іконописця Андрія Штогрина “Мій неовізантинізм: стиль і манера монументального малярства Вознесенської церкви в с. Іванківці на Поділлі” та  відкриття виставки графіки члена Національної спілки художників України Миколи Анісімова “Храми України”.
Вагомим є особистий творчий вклад нашого земляка, українського мистця  – іконографа Андрія Штогрина у відновлення та реновацію сакральних споруд.  Його діяльність  заслужено відзначена орденом Володимира Великого ІІ ст. УПЦ Київського патріархату, грамотами від релігійних та громадських організацій.
У книзі “Мій неовізантинізм” автор розкрив власний досвід з розмалювання  купола і стін церкви Вознесіння Господнього в селі Іванківці Городоцького району Хмельницької області. Професор, відомий іконознавець Дмитро Степовик, який написав передмову до цього видання, вважає Андрія Штогрина   продовжувачем національної традиції сакрального малярства.
Яскравою сторінкою зустрічі  стало відкриття виставки графіки “Храми України”  члена Національної спілки художників України Миколи Анісімова.
У мистецькому святі взяли участь автор книги-альбому “Мій неовізантинізм: стиль і манера монументального малярства Вознесенської церкви в с. Іванківці на Поділлі” Андрій Штогрин, дизайнер обкладинки видання та автор виставки “Храми України” Микола Анісімов, викладач Кам’янець-Подільського державного університету ім. І.Огієнка, член Національної спілки художників України Антоніна Штогрин, яка  разом з чоловіком- А.Штогриним  брала участь в оздобленні Вознесенської церкви в            с. Іванківці Городоцького району. Привітати  винуватців події завітали: голова Хмельницької організації спілки архітекторів України Тарас Козюк, художник Іван Юрков, поет Володимир Олійник. Всі три  обласні бібліотеки отримали від автора в подарунок книгу.
Музичною окрасою  зустрічі  стала духовна музика у виконанні квінтету Хмельницької обласної філармонії під керівництвом Степана  Дробіта.книга1 книга2 книга3 книга4

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Квітень 2024
П В С Ч П С Н
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930