23 вересня (субота) о 15.00 у Хмельницькому обласному художньому музеї відбудеться відкриття виставки СИНТЕЗА МИСТЕЦТВ.
Це спільний польсько-український проект: представляє твори викладачів та студентів кафедри дизайну Хмельницького національного університету (Україна),кафедри дизайну Природничо-технологічного університету (м.Бидгощ, Польща), Університету мистецтв (м.Познань, Польща). Виставка буде цікава й корисна всім, хто хоче побачити практичну й інтелектуальну сторону сучасного дизайну, створеного у синтезі мистецтв.
![син2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/09/син2-219x300.jpg)