kalendar2015_b

Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені М.Старицького оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Відповідно до наказу Міністерства культури України від 01.07.2016р. №497 «Про затвердження порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури», Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені М.Старицького (м.Хмельницький, вул. Соборна, 60) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
Головний художник – 1 шт.од.
Кваліфікаційні вимоги: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією художника не менше 3 років.
Художник-постановник – 1шт.од.
Кваліфікаційні вимоги: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.
Художник-бутафор – 1шт.од.
Кваліфікаційні вимоги: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.
Художник-декоратор – 1шт.од.
Кваліфікаційні вимоги: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.
Помічник режисера – 1шт.од.
Кваліфікаційні вимоги: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр).
Начальник електроцеху – 1шт.од.
Завдання та обов’язки: Здійснює разом із режисером-постановником творчий задум у частині освітлювального вирішення оформлення вистави. Бере участь у складанні світлової партитури. Проводить монтувальні репетиції з освітлення.
Кваліфікаційні вимоги: Базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст)
Артист-вокаліст вищої категорії – 1шт.од.
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста-вокаліста I категорії не менше 3 років.
Артист-вокаліст першої категорії – 1шт.од.
Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста-вокаліста  II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.
Артист драми першої категорії – 3 шт.од.
Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки, для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста драми другої категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.
Артист драми другої категорії – 3 шт.од.
Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки, без вимог до стажу роботи
Артист балету вищої категорії – 2 шт.од.
Вік  – до 30 років.
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією артиста балету I категорії не менше 3 років.
Артист балету другої категорії  - 2 шт.од.
Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Документи приймаються за адресою:
29000, м. Хмельницький, вул. Соборна, 60, Хмельницький  обласний  академічний музично-драматичний театр імені М.Старицького (відділ кадрів)
         Кінцевий строк прийняття документів: 27 жовтня 2017 року.
Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:
1. Заяву про участь у конкурсі
2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленному порядку, з вклеєною фотокарткою
3. Копію документа, що засвідчує особу
4. Копію трудової книжки (за наявності)
5. Копію документа про освіту за відповідною спеціальністю
6. Творче резюме, портфоліо, репертуарний лист тощо.
Дата і місце проведення конкурсу: 30 жовтня 2017 року, о 14:00 год. (артисти драми, артисти балету та артисти-вокалісти)  та 31 жовтня 2017 року, о 14:00 год.(головний художник, художник-постановник, художник-бутафор, художник-декоратор, помічник режиссера, начальник електроцеху) у приміщенні Хмельницького  обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького, м. Хмельницький, вул. Соборна, 60.
Офіційний сайт театру: http://theatrestaritsky.com.ua
Телефон  для довідок: (0382) 79-43-62, 65-09-02, факс (0382) 79-43-62
Електронна адреса: theatrstaritskogohm@gmail.com
Усі претенденти на участь у конкурсі мають право подавати  іншу додаткову інформацію.
Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінця строку їх прийняття, повідомивши про це письмово голову конкурсної комісії.
Документи подаються у відділ кадрів театру за адресою:
29000, м. Хмельницький, вул.Соборна,60.
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.
Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Квітень 2024
П В С Ч П С Н
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930