03 листопада, у п’ятницю, о 18:30 год. у великому залі обласної філармонії відбудеться концерт Лауреату всеукраїнського конкурсу - Дуету «Козачка» за участю оркестру, балету та Дитячої студії Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля».У програмі: твори народного артиста України, композитора Миколи Балеми. Вартість квитків: 40-50-60 грн.![3 листопада 2017ф](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/10/3-листопада-2017ф-200x300.jpg)
05 листопада, у неділю, о 17:00 год. в органному залі відбудеться концерт камерної музики. Участь беруть: Мирослава Слєсар (фортепіано, Україна), Ілля Васячкін (саксофон, Бельгія). У програмі: твори Франка, Чайковського, Шопена, Декрюка, Штокхаузена. Вартість квитків: 40-50 грн.![5 листопада 2017ф](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/10/5-листопада-2017ф-200x300.jpg)
09 листопада, у четвер, о 18:30 год. Хмельницька обласна філармонія запрошує на концертну програму «STEINWAY запрошує» за участю Академічного симфонічного оркестру. Диригент — Тарас Мартиник. Соліст — Слава Гершович (фортепіано, Монако). У програмі: твори Баха, Равеля, Чайковського. Вартість квитків: 40-50-60 грн.![9 листопада 2017ф](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/10/9-листопада-2017ф-200x300.jpg)
16 листопада, у четвер, о 18:30 год. – концерт Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля». Соліст — Степан Дробіт. За участю Хореографічної студії ансамблю. У програмі: твори народного артиста України, композитора Миколи Балеми, лауреата міжнародного конкурсу, композитора Богдана Балеми. Вартість квитків: 40-50-60 грн.![16 листопада 2017ф](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/10/16-листопада-2017ф-200x300.jpg)