kalendar2015_b

Творчість крізь призму душі

3 листопада виповнилось 55 років з дня народження  Ірен Роздобудько. Вона відома в Україні та за її межами прозаїк,  поетеса та журналіст, лауреат багатьох літературних премій та відзнак. Її творами зачитуються дорослі і молодь, вони екранізуються, про них завжди запитують в бібліотеках. Широкому загалу читачів відомі романи та повісті «Ґудзик», «Ґудзик 2», «Зів’ялі квіти  викидають», «Амулет Паскаля», «Я знаю, що ти знаєш, що я знаю…», «Все, що я хотіла сьогодні», «Зроби це ніжно», «Тут і тепер» та  багато інших. В її фільмографії 8 кінострічок та серіалів – «Ґудзик», «Таємничий острів», « Почати спочатку. Марта», «Пастка», «Осінні квіти». Вона є співавтором сценарію відомого кінофільму «Поводир». А ще письменниця багато пише для  молодшого віку і є авторкою першої книги з серії «Життя видатних дітей».
1 листопада   у відділі абонементу обласної бібліотеки для юнацтва читачів захопив репортаж з книжкової полиці, присвячений ювілею   письменниці. Шанувальники творчості Ірен Роздобудько   познайомились  з різножанровою літературною  творчістю авторки, дізналися про те, які з її романів екранізовані, поділилися враженнями про прочитані твори та переглянуті фільми. А ще дізналися , що улюблена письменниця народилася і виросла в Донецьку і є справжньою патріоткою України, якій болить те, що відбувається в її рідному краї і про що вона розповідає в багатьох своїх книгах.
Читачі   переглянули буктрейлер  на книгу Ірен Роздобудько  «ЛСД. Ліцей слухняних дружин» – історія про заклад,  в якому за певну суму можна знайти собі слухняну, покірну та люблячу дружину і отримали інформацію про   аудіокниги письменниці – «Ескорт у смерть» та «Пастка для жар-птиці».  Ці твори   можна знайти на сторінці відділу абонементу на Faсebook.роз1

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Травень 2024
П В С Ч П С Н
« Січ    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031