Вперше на Хмельниччині пройшов обласний відкритий фестиваль весільно-ресторанної музики «ЛАБУХ-ФЕСТ». Фестиваль такого жанру проводився вперше на Хмельниччині з метою підвищення виконавського рівня та творчого потенціалу шляхом створення здорової конкуренції серед весільно-ресторанних гуртів.
![IMG_8911-88](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/11/IMG_8911-88-300x200.jpg)
![IMG_8926-95](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/11/IMG_8926-95-300x200.jpg)
Яскраві і талановиті, справжні майстри своєї справи, музиканти, які супроводжують найяскравіші моменти життя громади області, подарували глядачам та гостям фестивалю масу приємних вражень.
Родзинкою фестивалю стала участь гостя із сонячної Італії – Бруно Маккаррі, який три дня запалював учасників та гостей фестивалю енергійними композиціями.
![IMG_9183-202](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/11/IMG_9183-202-300x200.jpg)
Шарму та вишуканості заходу добавив виступ народного аматорського інструментального ансамблю «Струни душі» з міста Волочиськ. Народними весільними наспівами спонукали до танцю майже усіх присутніх у залі Хмельницького академічного обласного музично-драматичного театру ім..М.Старицького учасники народного аматорського інструментального ансамблю «Музичне сузір’я» з м.Городка.
Досить неочікуваним був виступ гурту «Територія хвали», який виконував християнські твори, хоча в цілому формат фестивалю учасниками даного колективу було збережено.
Потужним був виступ народного аматорського гурту «Концерт» з м.Полонного – цей колектив уже понад тридцять років є фаворитом мистецької спільноти Хмельниччини.
Гурти «Толока» з Кам’янця-Подільського, «Rемонт Vзуття» зі Славути, «Флеш бенд», «Угрупування Джонні Кепа», «АММАР» та Олександр Ролдугін з Хмельницького також подарували хмельничанам та гостям міста незабутні моменти зустрічі з музикою.
Загалом усі учасники фестивалю вразили якісним виконанням номерів, цікавим сучасним репертуаром та високою сценічною культурою.
На фінал «ЛАБУХ-ФЕСТу» гості фестивалю були нагородженні виступом народного артиста України Віктора Павліка.