Тісна співпраця єднає Хмельницьку обласну універсальну наукову бібліотеку та обласне ідділення Національного олімпійського комітету України у сфері популяризації здорового способу життя, традицій олімпійського руху. Заступник голови відділення комітету в Хмельницькій області Віктор Флентін – частий гість книгозбірні, учасник багатьох заходів та акцій бібліотеки. За сприяння комітету бібліотека попередньо укладала та видавала довідково-бібліографічне видання про олімпійців Хмельниччини. Цього разу читачам бібліотеки подарували нову книгу - до відео видання МаріЇ Булатової «Твій Олімпійський путівник». Видання, що незабаром поповнить фонди бібліотек, стане в нагоді всім, хто бажає поглибити свої знання про: історію Олімпійських ігор, становлення та розвиток сучасного олімпійського руху, основні принципи, олімпізм та його цінності для суспільства та кожної людини.
![23405777_1896870566994368_4035880096291946997_o (1)](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/11/23405777_1896870566994368_4035880096291946997_o-1-300x254.jpg)