16 листопада – Міжнародний день толерантності. Про терпимість та повагу один до одного говорили читачі обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка. Діти – і старші, і молодші вчилися робити один одному компліменти, активно брали участь у ситуативних тренінгах, розмальовували “дерево толерантності”.
![SAM_7955](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/11/SAM_7955-300x225.jpg)
Члени читацького клубу “Крок” дізналися про основні принципи Декларації толерантності. В процесі невимушеної розмови діти визначили поняття “толерантність”, визнали за необхідність поважати почуття один одного, терпимо відноситися до звичаїв, традицій і культури різних народів.
![DSC03577](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC03577-300x200.jpg)