Управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації щиро вітає Пажимського Олександра Матвійовича з 80-річчям! Олександр Матвійович – яскравий приклад того, як треба шанувати історію, культурну спадщину та народні традиції. В радісний і світлий ювілей бажаємо щасливого сьогодні і радісного завтра, підкорення нових висот на професійній ниві, яскравих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться приємними відчуттями, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Нехай завжди з Вами буде Боже благословення!
![IMG-4d2c5f7227e95ed9e2d62aae29523d68-V](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/12/IMG-4d2c5f7227e95ed9e2d62aae29523d68-V-300x168.jpg)
![IMG-71def812a4a10d6bdfa132592b4a758d-V](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/12/IMG-71def812a4a10d6bdfa132592b4a758d-V-300x168.jpg)
Сьогодні до вітань в Державному історико-культурному заповіднику «Самчики» долучилися директори та колективи обласних бібліотек, музеїв, заповідників, філармонії, обласного науково-методичного центру культури та мистецтва. Музичним дарунком для ювіляра став виступ вокального ансамблю «МІКСТ» обласної філармонії.
![IMG-fed246f2b9556709b64e4d859521429e-V](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/12/IMG-fed246f2b9556709b64e4d859521429e-V-300x168.jpg)