Щорічно у січневі дні український народ вшановує творчу і подвижницьку діяльність Василя Стуса. З нагоди 80-річчя від дня народження цього великого українського поета і патріота 25 січня у Хмельницькій ОУНБ відбудеться година літературного портрета «Страждав і жив ти для народу і доля славу принесла». Мета заходу:розкрити постать Василя Стуса на тлі історії України 1960-х років; ознайомити учнівську молодь з життєвим та творчим шляхом письменника; з’ясувати роль поета в національному відродженні українців; на прикладі державного героя виховувати у підростаючого покоління патріотизм, почуття любові й поваги до українського народу. У програмі заходу:
- Сторінками життєвого і творчого шляху Василя Стуса.
- Презентація творчості державного героя.
- Демонстрація відеоуривків про поета.
- Презентація книжкової виставки «Народе мій до тебе я ще верну…».
![19642543_168831473730790_1664084501242328176_n (1)](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/01/19642543_168831473730790_1664084501242328176_n-1-300x225.jpg)