Працівниками Хмельницького обласного краєзнавчого музею було проведено тематичний майстер-клас із виготовлення народної іграшки з ниток – пташки. Такими іграшками гралися наші предки, вони наділені надзвичайно позитивною, доброю енергетикою. Здавна казали – «Хто в іграшки не грав, той щастя не мав». Іграшка, якій тисячі і тисячі років і зараз забавляє, виховує, оберігає дитину та слугує енергетичним зв’язком між поколіннями.
![image-0-02-05-495ca6edf100de5da12d87efb5d42852270f6c9bbe0f2a3b822fc13d7aaa57d1-V](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/02/image-0-02-05-495ca6edf100de5da12d87efb5d42852270f6c9bbe0f2a3b822fc13d7aaa57d1-V-300x225.jpg)
Найголовніше, щоб процес виготовлення приносив дітям радість і задоволення, адже народна іграшка – це невід’ємна частина культурної і духовної спадщини українців.
![image-0-02-05-28225793b7e0982095b2cfa041586ac36f8284d1b69ae11a612f5a82b3a56232-V](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/02/image-0-02-05-28225793b7e0982095b2cfa041586ac36f8284d1b69ae11a612f5a82b3a56232-V-300x225.jpg)
Учні четвертих класів Хмельницької загальноосвітньої школи №21 відмінно впорались із завданням, поринули в глибину народних звичаїв і отримали іграшку у подарунок.
![image-0-02-05-e772e1596a50f991409772a3903b61b47405038309dc4ed73af69b58c80fa233-V](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/02/image-0-02-05-e772e1596a50f991409772a3903b61b47405038309dc4ed73af69b58c80fa233-V-300x225.jpg)