Бібліотечний журфікс “Обирай майбутнє” продовжує знайомство з цікавими професіями. З небезпечною та важливою професією рятувальника ознайомилися читачі обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка.
![SAM_8980](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/02/SAM_8980-300x200.jpg)
Зустріч з представниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності була змістовною та цікавою, не лише для дітей. Представники центру – капітан служби Олександр Мосолов та методист Альона Мельник, спілкуючись з дітьми, поділилися секретами професії, продемонстрували відеоролики про роботу Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.
![SAM_9014](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/02/SAM_9014-300x200.jpg)
Основні правила безпеки, засоби індивідуального захисту, різновиди вогнегасників, дії у надзвичайних ситуаціях – про все це дізналися діти під час заходу. Знаряддя для гасіння пожеж та спецодяг рятувальників можна було не лише побачити, а й потримати в руках, дещо, навіть, приміряти.