Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека збирає щонеділі дачників та огородників. У секторі літератури з питань сільського господарства проходять засідання клубу органічного землеробства «Успішний дачник – здорова громада». Цього разу темою зустрічі були «Лютневі турботи дачника». Роботи на присадибній ділянці та в саду у лютому мають здебільшого підготовчий характер, але саме від них залежить врожайність майбутнього сезону.
![lutneviturboti2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/02/lutneviturboti2-300x200.jpg)
Під час заходу садівник-практик Демянишин В. О. наголосив, що лютий – найкращий час для зимового щеплення, за допомогою якого садівник може сам виростити саджанці потрібних йому сортів. Він також ознайомив учасників клубу з правилами зимової обрізки саду, її особливостями, схемами обрізки плодових дерев, а також надав поради щодо захисту плодових дерев і винограду від хвороб та шкідників.
![lutneviturboti1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/02/lutneviturboti1-300x142.jpg)
В рамках заходу фахівцями бібліотеки презентовано книжково-ілюстративну виставку «Обрізка плодових дерев» та періодичні видання, в яких розкриваються практичні рекомендації щодо правильної обрізки саду.