Хоч День святого Валентина – не традиційне українське свято, але воно вже давно стало популярним в Україні і до нього готуються навіть діти.
![20180212_174345](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/02/20180212_174345-300x225.jpg)
У відділі мистецтв обласної бібліотеки для юнацтва до Дня закоханих організовано святкові творчі майстер-класи “Валентинка від душі” з циклу заходів «Love Story в бібліотеці».
![20180208_172313](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/02/20180208_172313-300x225.jpg)
Учасники майстер-класів творять і фантазують, готуючи чарівні сюрпризи для найближчих та найдорожчих людей. З любов’ю та натхненням власноруч виготовляють об’ємні паперові серця в техніці оригамі, оригінальні ексклюзивні валентинки, авторські подарункові листівки в техніці «графіка золотим пилом». Кожна така валентинка виходить унікальною та неповторною і адресована мамам, бабусям,сестричкам, улюбленій вчительці, подрузі.
![20180212_181756](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/02/20180212_181756-225x300.jpg)