Шановні глядачі! В Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького 18 лютого відбудеться 150 вистава «Кайдашева сім’я» за твором Івана Нечуя-Левицького. Постановку вистави здійснив у травні 2008 року Заслужений діяч мистецтв України Григорій Мельник.
![kaidasheva_2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/02/kaidasheva_2-300x200.jpg)
Життєве кредо Кайдашів – нескінченна низка конфліктів і тотальна незгода один з одним. Вистава дає нам шанс навчатися на чужих помилках. Адже, тільки подивившись на конфлікти, які відбувають на сцені, ми можемо вберегти себе від подібної участі і від подальших негативних наслідків.
![kaidasheva_4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/02/kaidasheva_4-300x200.jpg)
Завдяки цікавому та реалістичному сюжету, вистава «Кайдашева сім’я» до сьогодні залишається актуальною для глядачів різного віку. Талановита гра Заслуженого артиста України Олександра Топоринського, Заслуженої артистки України Поліни Попач, провідних акторів: Анатолія Остапенко, Володимира Веляника, Емми Мужевітіної, Елли Санько та Альони Волкової, а також прекрасні декорації нададуть Вам можливість насолодитися незабутнім театральним дійством.
![kaidasheva_5](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/02/kaidasheva_5-300x200.jpg)