В обласній бібліотеці для юнацтва відбувся цікавий інтерактивний захід спільно з ГО «Молодь за краще майбутнє» та Патрульною поліцією міста. Хмельницькі підлітки зібралися у читальному залі, щоб дізнатися про правила безпеки на дорогах.
![27751500_1645923795476850_1738436694052356298_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/02/27751500_1645923795476850_1738436694052356298_n-300x168.jpg)
Спеціальний гість – експерт з безпеки дорожнього руху соціальної ініціативи «Хтось не зробить», продемонстрував присутнім змістовну презентацію відповідної тематики, а полісмени навчали тінейджерів як правильно поводити себе на проїжджій частині та як діяти у небезпечних ситуаціях на дорозі. Навчальна розповідь була наповнена яскравими прикладами, цікавими завданнями, вікторинами і, звісно ж, найактивніші учасники отримали подарунками.
![27973799_1645923692143527_2504775479518667348_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/02/27973799_1645923692143527_2504775479518667348_n-300x168.jpg)