22 лютого 2018 року Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені М. Старицького запрошує на виставу «За двома зайцями». Початок вистави о 18.30 годині
![за двома зайцями](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/02/за-двома-зайцями-190x300.jpg)
25 лютого 2018 року Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені М. Старицького запрошує на казку «Не хочу бути собакою». Початок вистави о 12.00 годині
![Афіша.cdr](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/02/собака-206x300.jpg)
25 лютого 2018 року Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені М. Старицького запрошує на виставу «Назар Стодоля». Початок вистави о 18.30 годині
![назар стодоля 1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/02/назар-стодоля-1-212x300.jpg)