25 та 28 березня 2018 року Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені М. Старицького запрошує на прем’єру вистави “Божевільна ніч або №13» – режисер-постановник Дмитро Мельничук.
«Божевільна ніч або №13» демонструє неабияку інтригу, в якій головний герой Річард Уіллі є відомим помічником прем’єр-міністра Великобританії та порядним сім’янином. Прикриваючись участю в дебатах, він прагне провести неймовірно захопливу ніч з чарівною секретаркою лідера опозиції. Головне завдання політика та секретарки – не допустити, щоб їхні шалені витівки та плани були публічно викриті. Однак не все так просто: брехня «на благо» все одно залишається брехнею, а зрада, як її не назви, – все одно зрада. Комедія стрімким розвитком подій вже з перших хвилин захоплює увагу глядача та не дозволяє нудьгувати аж до самого фіналу.
![13 афіша2 пр мал](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/03/13-афіша2-пр-мал-224x300.jpg)