В рамках служби психологічної підтримки “SOS-ка для батьків” в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка відбулася зустріч з кваліфікованим психологом-викладачем ХНУ Руденюк Аллою Іванівною та студентами ІІІ-курсу кафедри практичної психології та педагогіки. Психологічний тренінг на тему: “Емоційний розвиток дошкільнят від 1 до 3-х років” було проведено для батьків. “Якщо дитина росте, а також розвивається в атмосфері доброзичливості та любові, вона завжди буде активною та життєрадісною,” – запевнила психолог. А також вона надала відповіді на численні батьківські запитання: “Як потрібно розвивати навички спілкування? Як правильно скеровувати емоції дітей? Чому виникають негативні емоції?” тощо.
Рольові ігри “Сходинки”, “Домалюй портрет” та вправа-метафора “Річка та береги”, запропоновані студентами, допомогли батькам пізнати емоційний світ власних дітей. Студенти мали можливість спробувати себе в ролі вихователів. Вони гралися з дітьми, читали казки, складали пазли та інше.
![29432826_2073346519349926_765809290400235520_o](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/03/29432826_2073346519349926_765809290400235520_o-300x225.jpg)