kalendar2015_b

Відбулось засідання комісій по присудженню персональних стипендій провідним митцям області та обдарованим дітям і творчій молоді

26 березня 2018 року у Хмельницькій обласній державній адміністрації відбулось чергове засідання комісій по присудженню персональних стипендій провідним митцям області та обдарованим дітям і творчій молоді.

IMG_20180326_112959 IMG_20180326_113011

Щомісячно протягом року стипендіати серед обдарованих дітей і творчої молоді будуть отримувати по «500» гривень, а стипендіати серед провідних митців області по «700» гривень для розвитку свого таланту та стимул для подальшої роботи.

IMG_20180326_113020

За результатами  таємного  голосування стипендіатами персональних стипендії для обдарованих дітей та творчої молоді стали:

Аракелян Арман – учень  класу естрадного співу Хмельницької дитячої музичної школи №1 імені Миколи Мозгового
Білобока Марина – студентка  відділу «Фортепіано» Хмельницького музичного коледжу імені В.Заремби
Вознюк Єлизавета –  учениця  Старокостянтинівської дитячої музичної школи ім.М.Кондратюка
Гігаурі Поліна – учениця відділу народних інструментів Хмельницької дитячої музичної школи №1 імені Миколи Мозгового
Кіт Ольга - учениця декоративно-прикладного відділу за фахом «ткацтво» Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва
Левшун Анна – студентка  факультету міжнародних відносин Хмельницького національного університету, учасниця студентського театру естрадних мініатюр «Юмодес»
Лескова Kipа - учениця музичного відділення класу естрадного співу Хмельницької дитячої школи мистецтв
Ліщишин Артур – артист студії народного танцю при академічному ансамблі пісні і танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії
Петельчук Наталія - студенка  відділу «Народні інструменти» по класу бандури Хмельницького музичного коледжу імені В.Заремби
Янович Софія –  учениця  вокально-хорового відділу по класу сольного співу ПСМНЗ «Нетішинська міська школа мистецтв»

Стипендіатами  персональних стипендій для провідних митців області стали:

Дробіт Катерина Володимирівна – головний хормейстер академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії
Гаврилів Оксана Борисівна - майстеру з художньої обробки  шкіри
Гірник Павло Миколайович - український поет, лауреат Національної премії України імені тараса Шевченка
Клишната Марина Валентинівна - артистка хору академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії
Лопушанська Інна Анатоліївна - викладач хореографічного відділення Волочиської дитячої школи мистецтв, керівник зразкового дитячого колективу «Віват»
Олійник Леонід Анатолійович - викладач відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти», художній керівник і диригент естрадно-джазового оркестру Хмельницького музичного коледжу імені В.І.Заремби
Падура Роман Сергійович - артист драми першої категорії Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького
Пасічник Анатолій Євгенович - поет-пісняр, член Національної спілки журналістів України
Франко Гліб Олександрович - художник (живопис, графіка)
Чайка Наталія Дмитрівна - завідуюча фортепіанним відділом Славутської дитячої школи мистецтв

IMG_20180326_122551 IMG_20180326_122601 IMG_20180326_122607IMG_20180326_122522

 

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Листопад 2018
П В С Ч П С Н
« Жов    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930