kalendar2015_b

Металеве чарівництво від творців техно-арту

Незвична художня виставка-інсталяція  учнів Хмельницького НВО №5 ім. Сергія Єфремова «Металеве чарівництво від творців техно-арту»  у виставковій залі  обласної бібліотеки для юнацтва показала новий напрямок сучасного мистецтва, який може бути цікавим і для дітей, і для дорослих. Виявляється з бляшанки (жерстяної банки)  та з використанням таких інструментів як ножиці по металу, заклепочника та балончика для фарби можна створити  вишукані букети квітів, особливих фантастичних  птахів та тварин.

Навчає школярів опановувати мистецтво металопластики на уроках праці вчитель Володимир Анатолійович Журбіцький. Майстер декоративно-прикладного мистецтва, член Спілки народних майстрів Хмельниччини, педагог згуртував навколо себе здібних вихованців, зумів зацікавити творчим процесом. Майстерно, натхненно та з душею юні таланти працюють в новому, унікальному напрямку, який не може не захопити своєю оригінальністю. Фантазії юних авторів породжують дива. Світ птахів та тварин – коні та корови на пасовиську, двобій биків, епізоди життя доброго та вірного  пса, царя звірів – лева, особливий діалог півнів, нечутний стукіт дятла ожили в металевих скульптурах учнів 5-8-х класів.  Дивує трояндове розмаїття, кожна пелюсточка цариці квітів розквітла особливим «металевим» цвітом. Викликає особливі патріотичні емоції монумент-інсталяція  воїнам-Кіборгам.

І не випадково ця експозиція незвичних і цікавих, ексклюзивних робіт має особливу популярність у відвідувачів бібліотеки. Зокрема, зацікавили     експонати виставки студентів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького Національного університету та вчителів технологічної освіти міста, що зібрались у відділі мистецтв бібліотеки на творчу зустріч з керівником творчого проекту , вчителем праці В. А. Журбіцьким.   Актуальна тема «Металопластика на уроках трудового навчання» спонукала вчителів технічної праці міста Хмельницького та студентів – майбутніх вчителів до  фахового спілкування та обміну досвідом.

Виставка «Металеве чарівництво від творців техно-арту» дивує, надихає, допомагає збагнути, що інколи металевий непотріб може слугувати чудовим матеріалом для оригінальної художньої творчості.20180313_132503 20180214_131959

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Травень 2024
П В С Ч П С Н
« Січ    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031