Літературно-мистецький захід «Кумедний понеділок замість смішної неділі», присвячений 1 квітня – Дню сміху, відбувся у Хмельницькому обласному літературному музеї. Перед студентами гуманітарно-педагогічної академії, працівниками обласних бібліотек та інших глядачів виступили письменники Петро Маліш, Петро Савчук, Михайло Цимбалюк, Анатолій Ненцінський, Василь Горбатюк, а також літератори-гумористи Степан Шкапій та Ніна Васильчук.
Особливо щирий сміх викликала інсценізація усмішки Остапа Вишні «Птахівництво» у виконанні учнів Ярмолинецького агропромислового центру професійної освіти Миколи Бадона, Назара Камінського і Тетяни Семенюк – переможців обласного конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» серед учнів закладів профтехосвіти.
Із зацікавленням сприйнялася присутніми і виставка гумористичних малюнків учасників того ж конкурсу, присвяченого Остапові Вишні..
![WP_20180402_15_53_37_Pro](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/04/WP_20180402_15_53_37_Pro-168x300.jpg)