Літературний тур на Хмельниччині здійснив автор дитячих книг Олександр Зімба. Гостя зі Львова приймали Старокостянтинівська, Деражнянська, Летичівська, Гвардійська, Хмельницька №12, Кам’янець-Подільська №6 бібліотеки для дітей та освітні заклади міста і області.
Не секрет, що пан Олександр вміє зацікавити дітвору не лише власними книгами, але й життєвими історіями, веселими розвагами та подарунками на згадку. Безпосередність наймолодших школяриків вражала. Діти активно брали участь у вікторинах, задавали запитання. Олександр Іванович демонстрував відео та мультфільми про себе та про героїв своїх книг. Переглядаючи їх, діти разом з автором аплодували, підспівували та навіть пританцьовували в такт.
У юних книголюбів залишилися приємні враження від спілкування з творцем дитячих книг. Традиційно, на згадку про зустріч, автор подарував книги бібліотекам та читачам.
![20180418_100858](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/04/20180418_100858-300x168.jpg)