Впродовж трьох днів в обласній бібліотеці для юнацтва тривав надзвичайно корисний інтенсив для молоді міста – «Академія змін». Проект, ініційований ГО «Молодь за краще майбутнє.
Під час навчання учасники прослухали лекції та пройшли тренінги на такі теми:
- проектний менеджмент;
- співпраця з владою;
- пошук фінансування;
- робота з громадським сектором;
- дотичність до наймасштабніших подій міста.
По завершенні учасники отримали сертифікат про закінчення навчання у проекті.
Викладачами під час занять були громадські активісти, досвідчені волонтери та представники органів влади міста: Славко Нагнибіда – очільник осередку Всеукраїнської волонтерської мережі Volunteer community, Владислав Гребенюк – голова правління ГО «Молодь за краще майбутнє», Мужичук Максим – керівник волонтерського об’єднання “Твори добро” та активіст БФ “Центр Добриня”, Романюк Леся – провідний фахівець ОЮБ, практичний психолог, координатора волонтерів ГО «МКМ», Олег Черненко – голова громадської організації “Хмельницька ініціатива”, координатор руху «ЧЕСНО» у Хмельницькій області, член робочої групи по створенню Молодіжного центру у місті Хмельницький. По закінченні навчання для учасників передбачається стажування в профільних організаціях.
Тож, усім учасникам бажаємо успіхів та потужного розвитку!
![30777127_1951739431822130_2013234041_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/04/30777127_1951739431822130_2013234041_n-300x225.jpg)