Любителі солодощів завітали на карамель-паті до обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка. Читачі пізнали цікаві факти про солодощі, історію виникнення карамелі, дізналися про цукерку, яка побувала в космосі, а також довідалися про найсолодше місце на планеті. Діти розважилися та повеселилися досхочу. Солодка вікторина, ігри “Асоціація”, “Придумай назву для цукерки”, “Варимо карамель”, “Танок з карамельною тростинкою”, “Цукерковий конвейер”, звісно, не обійшлося і без смаколиків. Дітвора з насолодою ласувала улюбленими карамельками.
![SAM_1285](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/06/SAM_1285-300x200.jpg)