14 червня працівники відділу періодики Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва спільно з юристами Хмельницького Регіонального і Місцевого центрів безоплатної вторинної правової допомоги – Ольгою Чорною, Іриною Бляхарською та координатором Всеукраїнської ініціативи «Активна громада» міста Хмельницького Юлією Мазур провели для читачів бібліотеки, учнів НВО № 5, які відпочивають в пришкільному таборі правознавчий квест, який дозволив просто та весело говорити про важливі речі – права та обов’язки дітей. У квесті взяли участь дві команди читачів. Назви команд – це кольори нашого Державного Прапора: «Жовті» і «Сині».
![35298478_240288513402700_6408159109064949760_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/06/35298478_240288513402700_6408159109064949760_n-300x225.jpg)
На різних етапах змагання учні відповідали на питання правових вікторин, розгадували правові загадки, шукали на поличках книжкових виставок конверти з завданнями, а на сторінках книжок – відповіді на складні питання. У п’яти турах квесту читачі продемонстрували знання Конституції України, Конвенції ООН про права дитини, історії нашої держави.
Важко було членам журі обрати переможця, але команда « Жовтих» виявилась більш обізнаною в правовому полі, ніж команда «Синіх». Подячні грамоти і подарунки від «Активної громади » отримали всі учасники квесту. Діти були в захваті від гри . Це і була найвища нагорода організаторам.
![35282773_240288196736065_2209665364172734464_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/06/35282773_240288196736065_2209665364172734464_n-300x225.jpg)