Під такою назвою в Хмельницькому обласному літературному музеї відбувся День пам’яті Миколи Федунця – відомого українського поета, багаторічного керівника обласної організації Національної спілки письменників України.
![IMG_1104](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/06/IMG_1104-300x179.jpg)
Побратими по перу письменники Василь Горбатюк, Ніна Шмурікова, Петро Савчук, Микола Клец, Михайло Цимбалюк, Віталій Міхалевський згадували Миколу Федоровича, ділилися думками про його творчу спадщину, про збереження її й донесення до читачів нових поколінь. Бард Леонід Мазур виконав власну пісню на слова поета.
![IMG_1129](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/06/IMG_1129-300x200.jpg)
Голова обласної організації НСПУ Петро Маліш вручив обласну літературну премію імені Миколи Федунця – за кращу поетичну збірку минулих років. Цьогорічним лауреатом премії став Анатолій Ненцінський – за книгу «Побачення з собою».
![IMG_1142](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/06/IMG_1142-300x200.jpg)