В обласній бібліотеці для юнацтва зібралися підлітки – фанати коміксів та фільмів DC та MARVEL, щоб взяти участь в супергеройському квесті за мотивами улюблених фантастичних творів.
![35660827_1771648876237674_7114696918772482048_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/06/35660827_1771648876237674_7114696918772482048_n-300x225.jpg)
![35671607_1771650169570878_3309718754828484608_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/06/35671607_1771650169570878_3309718754828484608_n-300x225.jpg)
Організатори квесту – ГО «Молодь за краще майбутнє» та обласна бібліотека для юнацтва. Сприяли його проведенню юні волонтери. Координатор квесту- Вікторія Смоляр. В різних куточках бібліотеки учасників чекали небезпечні завдання, несподівані засідки, паралельні реальності, дивакуваті переслідування та ще багато різних підстав.
![35744162_1986968391632567_634311835771731968_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/06/35744162_1986968391632567_634311835771731968_n-225x300.jpg)
Після того, як гравці пройшли морок Готемського водосховища, знезаразили повітря від небезпечної отрути , повернули на місце зменшені людиною Мурахою багатоповерхівки знищили Джокера, пройшли пішки через всю Ваканду та замінили учасників на засіданні Ліги справедливості – завдання квесту було виконано. Всі учасники квесту були в захваті від можливості розплутувати складні завдання, шукати підказки в бібліотечних лабіринтах, виконувати крім інтелектуальних ще й фізичні завдання. До прикладу – віджатись енну кількість раз від підлоги. Ну, і , звичайно, вони мали знати сюжет творів,за якими проводився квест.
Літо – пора, коли підліткам можна креативно провести свій вільний час. І бібліотека для цього – найкращий майданчик!
![35791549_1771651482904080_1437508653274890240_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/06/35791549_1771651482904080_1437508653274890240_n-300x225.jpg)