Щиро вітаємо працівників управління культури, національностей, релігій та туризму обласної державної адміністрації Цимбалюк Світлану Дмитрівну – завідувача сектору з питань культури, мистецтва, навчальних закладів та туризму, Мізик Валентину Артемівну – начальника відділу планування, фінансування, обліку та звітності – головного бухгалтера та Лукашук Валентину Сергіївну – головного спеціаліста, які сьогодні за нагоди 100-річчя державної служби були нагороджені Почесними грамотами Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницької обласної ради.
![36030954_1003396936492458_6788021564504801280_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/06/36030954_1003396936492458_6788021564504801280_n-300x224.jpg)
![35896187_1003397089825776_5542211019775934464_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/06/35896187_1003397089825776_5542211019775934464_n-300x224.jpg)
Бажаємо Вам здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, подальшої плідної праці та нових звершень у роботі!