У День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці проведено урок пам’яті «Із року в рік часопис віддаляє своїх нащадків далі від війни».
![IMG_3385](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/06/IMG_3385-300x200.jpg)
У заході взяли участь: Володимир Купратий, голова обласної Ради організації ветеранів, дитина війни, учасник війни в Афганістані; Олександр Катеринчук та Микола Климюк, представники Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО у Хмельницькій області; Валентина Коляденко, керівник волонтерського центру «Пенсіонер»; ветерани-діти війни, учнівська молодь шкіл міста, які взяли участь конкурсі учнівських пошукових робіт; родина Дениса Абрашина тимчасово переміщеного із Луганської області.
![IMG_3389](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/06/IMG_3389-300x200.jpg)
Спогадами поділились діти Другої світової війни, учні декламували вірші про війну, демонструвались відео уривки презентувалась книжково-ілюстративна виставка «У них не було дитинства, у них була війна».