Думка про те, що діти не читають – хибна! Приходьте до обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка, переконаєтеся самі!
![36042806_457575721334544_7527599711511904256_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/06/36042806_457575721334544_7527599711511904256_n-300x225.jpg)
Літні канікули – це зовсім не привід розлучатися з книгою, а навпаки – бажання дізнатися більше та можливість насолодитися вдосталь читанням. Адже читацькі перегони тривають. Дійти до фінішу та стати лідером літніх читань – нелегке завдання. Але стимул – це велика справа, тим більше, коли за прочитані книги ти отримуєш гроші! Правда, це бібліотечні Bookcoinu. До речі, гроші отримують не лише за книги, є й інші завдання.
![DSC05136](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/06/DSC05136-300x200.jpg)
Приходьте та дізнавайтеся! Читайте і перемагайте!