«Чудово! Неймовірно! Приголомшливо!» – так реагували учасники магічного дійства, що відбувалось у відділі мистецтв обласної бібліотеки для юнацтва в рамках проекту «Мистецьке літо запрошує».
![20180620_131959](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/06/20180620_131959-300x225.jpg)
Розважально-пізнавальне шоу «Пізнаємо секрети магії» запропонувала для школярів міста та студійців Центру анімаційних мистецтв Агенція аніматорів . Демонстрація спритності та винахідливості загадковим чарівником заохотила дітей до пізнання магії фокусів — цього прихованого, таємничого та загадкового світу. Діти охоче занурились у мистецтво ілюзій, розкривали секрети найвідоміших фокусів, спробували себе в ролі мага і чарвника. Здивуванню не було меж, коли юним фокусникам підкорилась гнучка мотузка, з допомогою чарівних слів розкривались паперові лілії, дивним чином на кільці зав’язувались міцні вузлики, неочікувано з’являлись монети. Учасники майстер-класу пересвідчились, що мистецтво фокусів багатогранне і велике. І кожний може попробувати свої сили в їх освоєнні. Зацікавила учасників й тематична добірка популярних книг «Чудеса та фокуси від давнини до сьогодення».
![20180620_130129](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/06/20180620_130129-300x225.jpg)
![20180620_122948](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/06/20180620_122948-225x300.jpg)
Канікули – пора чудесних відкриттів . Можливо саме під час цих канікул хтось із юних читачів відкриє в бібліотеці свій прихований талант?