Відділ мистецтв обласної бібліотеки для юнацтва перетворився на деякий час на чарівну науково-дослідницьку лабораторію. Тут в науково-пізнавально-розважальну подорож студійці Центру анімаційних мистецтв Оксани Мергут та школярі міста відправились разом з “професорами” Дитячої агенції “Міксер”. Діти “хімічили” від душі. Джерелами експериментів стали вода, сухий лід, магніт, крохмаль, фарби. Під час інтерактивного майстер-класу учасники змагались у магнітних перегонах, ловили крижаний дим, експериментували з неньютонівською рідиною, відкрили для себе безмежні властивості хімічних речовин, спостерігали за виверженням порожнечі та незвичним танцем металевих ошурок, з допомогою акварельних фарб розшифровували таємні послання. Задоволення, радісні емоції, нові враження — що ще потрібно, аби літні канікули перетворились на свято!
![36884075_1600803200045831_4071840403488243712_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/07/36884075_1600803200045831_4071840403488243712_n-300x225.jpg)