Відповідно до плану роботи управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації на 2018 рік, 27 липня 2018 року на території пам’ятки архітектури національного значення – Костел святої Анни в м.Полонному під головуванням начальника управління Ірини Трунової проведено виїздне засідання колегії управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації з питання «Про дотримання вимог законодавства у сфері охорони культурної спадщини відділом культури Полонської райдержадміністрації, відділом культури та туризму виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та сектором культури селищної ради Понінківської об’єднаної територіальної громади».
![37888066_2399029936788997_9019950733469941760_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/07/37888066_2399029936788997_9019950733469941760_n-300x225.jpg)
В колегії взяли участь члени колегії, заступник полонського міського голови Віктор Яськов, спеціалісти управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації, голова постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізичної культури, спорту та соціального захисту населення Полонської міської ради ОТГ Любов Борозенна, начальник відділу охорони пам’яток історії та культури у Хмельницькій області Шпаковський Сергій, директори закладів культури та мистецтв обласного підпорядкування, а також представники відділів та секторів культури райдержадміністрацій, міськвиконкомів та об’єднаних територіальних громад.
![37967875_948593091986988_2627302465002799104_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/07/37967875_948593091986988_2627302465002799104_n-300x169.jpg)