“Наодинці з Україною” – таку назву має VII Всеукраїнська школа майстерності для творчих людей з особливими потребами. Захід проходитиме в обласному літературно-меморіальному музеї М.Островського (м.Шепетівка)
17-18 серпня 2018 року. Тематика школи присвячена 27-й річниці Незалежності України та 75-річчю від дня народження незрячого поета з Шепетівщини М.І.Красюка. Цьогоріч учасників чекають майстер-класи з
поетики та прози, бісероплетіння, в’язання, декупажу тощо, які підготували члени Львівської обласної організації УТОС та працівники Львівської спеціалізованої бібліотеки ім.Т.Г.Шевченка УТОС.
Бажаючі взяти участь у VII Всеукраїнській школі майстерності повинні заздалегідь зареєструватися за телефоном 068-902-58-75.![37831528_996353513877516_7310128711108395008_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/08/37831528_996353513877516_7310128711108395008_n-300x210.jpg)