kalendar2015_b

В області визначаються лідери читання серед учнів 5-7 класів

На фінішну пряму вийшов другий етап обласного конкурсу “Лідер читання”. Його організаторами виступили управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації та обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка. Мета конкурсу – підвищення інтелектуального рівня і культурної компетентності дітей шляхом заохочення їх до систематичного читання та проведення змістовного дозвілля, популяризація найкращих надбань української і світової літератури, пошук нових дієвих та гармонійних форм виховання підростаючого покоління.

Від початку конкурсу – з 15 червня 2018 р. – читачі-учні 5-7 класів публічних бібліотек районів, міст, об’єднаних територіальних громад області стали учасниками різноманітних бібліотечних програм підтримки читання. В їх рамках відбулось приємне спілкування з книгою і творче вдосконалення. Читачі взяли участь у волонтерських, творчих та піар-акціях – “Селфі з книгою”, “Читання на природі”, “Життя прекрасне”, “Boоk-симпатія”, “Виходь у двір читати”, “Читаємо з пухнастими друзями”, “Діти – дітям” та ін. Учасники програм активно обговорювали літературні новинки, писали відгуки на найулюбленіші книжки, робили селфі з ними, малювали ілюстрації, зустрічались з авторами – інтелектуально зростали.

Бібліотекарі протягом літніх місяців для своїх читачів організували роботу творчо-літературних локацій на відкритому просторі: літні альтанки “Уважні і начитані” (Кам’янець-Подільська МДБ № 8), “Смакуємо літо з книгою” (Ізяславська РДБ), бібліопісочницю “Мільйон казок, пригод і таємниць” (Білогірська РДБ), креатив-студію “З мамою я люблю читати” (Кам’янець-Подільська РДБ), літературний пікнік “Літо під парасолькою” (Нетішинська МДБ). В рамках проведення конкурсу учасники проявили свою творчість, креативність, ерудицію та начитаність. А ще представили власні мультимедійні проекти та виготовляли лепбуки.

Переможець другого етапу представлятиме свій район, місто, об’єднану територіальну громаду на підсумковому етапі в Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка.

Бажаємо учасникам перемоги!1 лет

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2024
П В С Ч П С Н
« Січ    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829