Завершальним акордом літа став науково-пізнавальний квест «Дивовижна Астрономія», який провели разом Центр анімаційних мистецтв Оксани Мергут та відділ мистецтв обласної бібліотеки для юнацтва.
![IMG_20180829_200340](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/08/IMG_20180829_200340-224x300.jpg)
Для астрономічного квесту були заздалегідь підготовлені завдання. Команди учасників їх послідовно виконували , а результати були оголошені в кінці космічної подорожі.
На старті зібралися ті, хто давно мріяв про підкорення безмежних просторів нашої Галактики і ця космічна подорож саме для таких відчайдух!
Неймовірні пригоди, цікаві завдання, карколомні загадки та велика порція гарного настрою – все це вмістив в собі квест. Виконуючи завдання, учасники дізналися багато наукових фактів, розвинули свою фантазію та перевірили швидкість реакції.
Але спочатку діти підготувалися, перечитавши книги про космос з фонду бібліотеки та переглянувши науково-популярні фільми «Як народжуються зірки» і «Парад планет».
![IMG_20180829_201633](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/08/IMG_20180829_201633-224x300.jpg)
А далі вечірній Хмельницький перетворився на міжпланетний простір. Дві команди на місцевості відшукували планети та запалювали зірки. Перейменовували вулиці і вчилися орієнтуватися по зірках. Вдивляючись в безкрайній простір зоряного неба, учасники квесту зрозуміли скільки таємниць і загадок зберігає нескінченно прекрасний космос …
Молодшу групу супроводжували по місту веселий Астроном та його помічник. Пересуваючись з пункту в пункт, на протязі всього шляху, учасники квесту проявили кмітливість, креативність і винахідливість. Відшукали непрацюючий планетарій і заклад, де, як зірки, поєднуються долі, а також вулицю, назва якої – прізвище першої людини , що побувала у космосі.
![IMG_20180829_203416](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/08/IMG_20180829_203416-224x300.jpg)
Задоволені пошуками небесних тіл у темряві втомлені, але щасливі повернулися до бібліотеки, де кожен запалив свою зірку на світловому екрані за допомогою лазерів і назвав її . Діти отримали сертифікати та зіркові солодощі.
Веселі канікули в бібліотеці закінчились. Далі всіх чекають серйозні справи- навчання і творчість.