15 вересня у День народження міста Нетішина в теплій атмосфері друзів, однодумців та гостей у центральній міській бібліотеці відбулась презентація книги українського кадрового військовослужбовця, танкіста, миротворця, полковника Збройних сил України, людини з активною життєвою позицією Петра Скиби «Звіробій» у війні за Україну».![DSCN9407](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/09/DSCN9407-300x225.jpg)
Книга створена на основі документів та спогадів і розповідає про бойовий шлях командира батальйону, полковника П.Скиби разом з побратимами у 2014-2015 роках.
Багато спогадів, вітань та гарних слів почув Петро Павлович того дня від представників міської влади, закладів культури та освіти міста, волонтерів та друзів.![41804982_861556764043693_2763894004247429120_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/09/41804982_861556764043693_2763894004247429120_n-300x225.jpg)
З новою книгою можна ознайомитися у бібліотеках міста. Запрошуємо всіх бажаючих.![41897907_861555117377191_1760829595134722048_o](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/09/41897907_861555117377191_1760829595134722048_o-300x168.jpg)