kalendar2015_b

ЛАБІРИНТ ЗНАЧЕНЬ

З 1 листопада 2018 по 30 січня 2019 в Хохм Хмельницький Художній Музей експонуватиметься персональна виставка творів Олександра Дубовика «ЛАБІРИНТ ЗНАЧЕНЬ». 
Олександр Дубовик – легендарний український митець-«шістдесятник», один із стовпів вітчизняного авангарду, патріарх українського живопису, найкращий художник країни за рейтингом Асоціації арт-галерей України. Його твори зберігаються в Національному художньому музеї України та інших музеях України, а також Німеччини, Ірану, Росії, США та у багатьох приватних та державних колекціях світу.
В Хмельницькому персональна виставка творів художника, який у віці 87-ми років продовжує активно працювати, відбудеться вперше. Дана подія є знаковою як для жителів міста Хмельницького, так і для країни загалом.
«Величезна творчість Олександра Дубовика вражає своєрідністю і багатогранністю формальних і кольорових рішень.
Дубовик переплавляє українську образотворчу та кольорову спадщину в унікальний світ символів, в діалог з різними мистецькими культурами, в потаємну знакову систему. Він веде розмову і з іконою, і з Малевичем, і з школою Матюшина, і з бойчукізмом, і з спектралізмом Богомазова, але рішення абсолютно специфічні: картини Дубовика випромінюють життєрадісність, вони радість для ока, душі і духа. Вони абстрактні і конкретні.
Творчість Дубовика належить до абстрактно-символічної течії, яка виробляє індивідуальний словник знаків, ієрогліфів, піктограм і ідеограм, і здійснює їх то в архітектурних побудовах, то в музикальних варіаціях, то в поетичних притчах.
Художник дарує кожному з нас світове цвітіння чарівного сакрального церемоніалу».
Жан-Клод Маркаде, мистецтвознавець, куратор, заслужений директор Національного центру наукових досліджень, Франція

Відкриття вже сьогодні, о 17.00  
Щиро запрошуємо!

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Липень 2024
П В С Ч П С Н
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031