Юні мовознавці Хмельниччини, які стали учасниками ІІ етапу обласного конкурсу знавців рідної мови “Мово українська, гордосте моя”, довели, що вивчають та шанують один з найцінніших скарбів нашого народу.
Понад 500 читачів бібліотек області взяли участь у двох етапах конкурсу, майже 20 кращих із них завітали до Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка на підсумкове змагання.
Мовні та інтерактивні вікторини, онлайн-завдання, ребуси – все це чекало на читачів під час конкурсу. Звісно, переможцями стали не всі, але знання з рідної мови поповнили однозначно. Кращими мовознавцями стали Лаврентій Олег (Чемеровецький р-н) − I місце, Білоус Артем (Віньковецький р-н) − II місце, Лемішевська Софія (м. Хмельницький) − III місце .
![SAM_2374](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/11/SAM_2374-300x200.jpg)