16 листопада свій 80-річний ювілей Хмельницька обласна філармонія відзначила прем’єрою опери «Богдан Хмельницький» за мотивами К. Данькевича.
Офіційна частина святкувань розпочалась з привітань Радника голови обласної державної адміністрації Нагурного Олександра Олександровича, який побажав колективу здоров’я, натхнення, нових творчих злетів, нових ідей, пообіцяв підтримати та усіляко сприяти їх яскравій реалізації! А також нагородив кращих працівників філармонії грамотами: Горобця Олега, артиста симфонічного оркестру – Грамотою Міністерства культури України, Янкович Галину, начальника концертного відділу – Грамотою облдержадміністрації, Коропову Аллу, артистку хору Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» – Грамотою обласної ради та Крищук Раїсу, провідного бухгалтера – Грамотою управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації.
![IMG_9641](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/11/IMG_9641-300x200.jpg)
![46460786_1074999056014091_8010805526839427072_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/11/46460786_1074999056014091_8010805526839427072_n-300x169.jpg)