kalendar2015_b

Збережи головну цінність

У Хмельницькому обласному художньому музеї в рамках Всесвітньої акції «16 днів без насильства по відношенню до жінок» за партнерства Всесвітньої жіночої організації «Проект Кешер» відбувся Тренінг-профілакторіум “Збережи головну цінність”. Спеціально запрошеним гостем заходу став
лікар-мамолог Хмельницького обласного онкологічного диспансеру Гаррі Дробнер.
До участі у заході були запрошені працівниці культурно-освітніх установ, мисткині та активні учасниці соціального життя обласного центру. Метою тренінгу було просвітницьке оповіщення жінок про небезпеку наслідків невчасної діагностики онкологічних захворювань.
Спеціально до заходу гостям була представлена експозиція «Моя Мадонна» з колекції музею, присвячена ролі жінки у мистецтві, саме як натхненниці світу образів та творчих висловлювань, невід’ємної компоненти творення кожної особистості. Роботи у даній виставці є квінтесенцією поглядів українських живописців та графіків на світлий образ жінки, матері, берегині – уособлення цілісності та неперервності буття.
Крім того, учасницям тренінгу були представлені західні відкриття лікарів-онкологів в ранзі аналізу шедеврів світового мистецтва, їх «ракової» компоненти у музах, які надихали митців.
Після профілактично-просвітницької лекції, проведеної представницями ВЖЄО «Проект Кешер», всіх бажаючих отримати професійну консультацію лікаря жінок прийняв мамолог ХООД Дробнер Г.Й.5 1 3

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Червень 2024
П В С Ч П С Н
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930