Популяризація народних звичаїв – важлива складова формування національної свідомості і збереженні родової пам’яті.
В Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва стало доброю традицією проводити Андріївські вечорниці для читачів різних вікових груп. Так і цього року на свято Андрія бібліотекарі організували святкову забаву для учнів колегіуму№16 ім. В. Козубняка.
Від господині світлиці читачі дізналися про те, як святкували Андріївські вечорниці наші предки та переглянули відео про це. А потім поринули у дивовижну атмосферу гадань та ігор: кусали калиту, гадали на хустках, витягали губами з риночок з водою обручки, діставали символічні предмети з макітри зі збіжжям, лили віск на воду у миску з іменами суджених, гадали на чоботі та копистці, пригощалися смачними калачами.
Хлопці та дівчата дізналися багато нового і цікавого і радо ділилися враженнями та висловили вдячність бібліотекарям за організоване свято.
![47575820_366052410823008_2241759709155557376_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/12/47575820_366052410823008_2241759709155557376_n-300x241.jpg)